Carlbergveien 5, 1526 Moss
69 26 90 01

PERSONALPARTNER ØNSKER ALLE EN RIKTIG GOD SOMMER!

sol

 

Har du behov for å komme i kontakt med oss i løpet av sommeren?
Ring vårt sentralbord på 69 26 90 01.

 

Dersom du har behov for bistand fra en av våre jobbkonsulenter i løpet av sommerukene, kan du kontakte en av oss ut i fra oversikten under:

Uke 28

[table]Jobbkonsulent,E-Post,Telefon
Anny Pettersen,anny.pettersen@personalpartner.no,48 32 95 15
Erna Ahlsen,erna.ahlsen@personalpartner.no,48 32 95 17
Gunhild Broen,gunhild.broen@personalpartner.no,48 32 95 65
Hanne Jensen,hanne.jensen@personalpartner.no,48 32 95 53
Ingeborg Malterud,ingeborg.malterud@personalpartner.no,48 32 95 41
Jannicke Aasen,jannicke.aasen@personalpartner.no,48 32 95 94
Jørgen Lie,jorgen.lie@personalpartner.no,48 32 95 56
Kirsten Sjolte,kirsten.sjolte@personalpartner.no,48 32 95 09
Line Pehrsen,line.pehrsen@personalpartner.no,48 32 95 20
Monica Andersen,monica.andersen@personalpartner.no,48 32 95 28
Turid B. Sæther,turid.bekkoset.saether@personalpartner.no,48 32 95 58
Stian Westby,stian.westby@personalpartner.no,48 32 95 46[/table]

Uke 29

[table]Jobbkonsulent,E-Post,Telefon
Erna Ahlsen,erna.ahlsen@personalpartner.no,48 32 95 17
Gunhild Broen,gunhild.broen@personalpartner.no,48 32 95 65
Anita Grelland,anita.grelland@personalpartner.no,48 32 95 12
Ingeborg Malterud,Ingeborg.malterud@personalpartner.no,48 32 95 41
Jannicke Johansen,jannicke.johansen@personalpartner.no,48 32 95 63
Jørgen Lie,jorgen.lie@personalpartner.no,48 32 95 56
Turid B. Sæther,turid.bekkoset.saether@personalpartner.no,48 32 95 58 [/table]

Uke 30

[table]Jobbkonsulent,E-Post,Telefon
Hanne Jensen,hanne.jensen@personalpartner.no,48 32 95 53
Jannicke Aasen,jannicke.aasen@personalpartner.no,48 32 95 94
Jannicke Johansen,jannicke.johansen@personalpartner.no,48 32 95 63
[/table]

Uke 31

[table]Jobbkonsulent,E-Post,Telefon
Anita Grelland,anita.grelland@personalpartner.no,48 32 95 12
Jannicke Aasen,jannicke.aasen@personalpartner.no,48 32 95 94
Jannicke Johansen,jannicke.johansen@personalpartner.no,48 32 95 63
Birgitte Eeg,birgitte.eeg@personalpartner.no,48 32 95 35
Kirsten Sjolte,kirsten.sjolte@personalpartner.no,48 32 95 09
Stian Westby,stian.westby@personalpartner.no,48 32 95 46
Elin Thorbjørnsen,elin.thorbjornsen@personalpartner.no,48 32 95 64
Kristian Leines,kristian.leines@personalpartner.no,48 32 95 51 [/table]